رهبر معظم انقلاب اسلامی: “اقتدار و آبروی کشور در خودکفایی است.”

کارفرما:

  • نیروگاه اصفهان

مکان اجرا:

  • نیروگاه اصفهان، سال 1397

 

شرح خدمات:

این پروژه در ابعاد خدماتی چون انجام خدمات مهندسی، تهیه و خرید مصالح، تجهیزات و خدمات، اجرا،  نصب و راه‌اندازی و بهره‌برداری از ایستگاه پمپاژ، سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب و سیستم تصفیه تکمیلی نیروگاه اصفهان به روش EPC توسط صاپا به مرحله اجرایی در آمد.

 

اهمیت انجام این پروژه:

بر اساس تعریف کلی موجود پروژه‌های EPC حوزه آب و فاضلاب شامل سه بخش عمده طراحی و مهندسی (ENGINEERING)، تأمین کالا (PROCUREMENT) و اجرا (CONSTRUCTION) می‌باشد. در واقع تمامی مراحل  از جمله اداره کردن، تحویل به موقع، پیش‌بینی هزینه‌ها و در نظر گرفتن خطرات و ریسک‌های موجود در زمان اجرای پروژه، جزئی از پروژه‌های EPC محسوب می‌شوند. از ویژگی‌های بارز اجرای پروژه به خصوص پروژه‌های مرتبط به آب و فاضلاب به روش EPC، کاهش زمان کلی اجرا و افزایش سود پروژه است که همین ویژگی سبب انجام پروژه‌ها با استفاده از این روش شده است. پروژه‌های EPC حوزه آب و فاضلاب نیازمند دقت و هوشمندسازی دقیق می‌باشد و این امر مستلزم تجربه و دقت نیروهای خبره است که تمامی این عوامل در صاپا مهیا می‌باشند و همگی دست به دست هم برای تحقق اهداف پروژه‌ها می‌کوشند.

ارائه خدمات مهندسی، تامین، اجرا، نصب و راه‌اندازی سامانه‌های تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب و ایستگاه‌های پمپاژ شامل کارهای ساختمانی، الکترومکانیکال، ابزار دقیق و … می‌باشد که از جمله خدمات گسترده صاپا در زمینه پروژه‌های EPC حوزه آب و فاضلاب است.