رهبر معظم انقلاب اسلامی: “اقتدار و آبروی کشور در خودکفایی است.”

سوالات متداول

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

در این قسمت می‌توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده شده است را مشاهده نمائید. پیشنهاد می‌کنیم همه این سوال و جواب را به دقت مطالعه نمائید و اگر پاسخ خود را نیافتید از طریق فرم زیر مطرح نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

نمایندگی صنایع الکترواپتیک صاایران در کدام شهرها است؟

شرکت الکترواپتیک صاایران فعلا در دو شهر اصفهان و تهران دارای نمایندگی فعال است که می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما، اطلاعات تماس را دریافت کنید.

چگونه می توان با هریک از حوزه‌های صاایران در تماس بود؟

شما می‌توانید برای تماس با هر کدام از حوزه‌ها به صفحه تماس با ما رفته و اطلاعات لازم جهت تماس با این صنایع را به دست آورید.

نحوه استخدام در صنایع الکترواپتیک صاایران چگونه است؟

شما ابتدا لازم است از طریق صفحه فرصت‌های شغلی، موقعیت‌های موجود در صاپا را چک کنید و سپس برای تکمیل فرم استخدام و ارسال رزومه اقدام کنید. کارشناسان صاپا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

میزان گستردگی همکاری صنایع الکترواپتیک صاایران با دانشگاه‌ها به چه میزانی است؟

در دستور راه صاپا، تمام همت مدیران ایجاد پیوند جدانشدنی بین صنعت و دانشگاه است تا بتوان با استفاده از نیروهای جوان و مستعد به قله‌های پیشرفت دست یافت. به همین خاطر حضور صاپا در دانشگاه‌ها به خصوص دانشگاه‌های فنی بسیار روشن است تا با آموزش تخصصی‌تر و جذب نیروهای فعال، صنعت ایران را گسترده‌تر نمود.

پاسخ سوالات خود را از ما بپرسید

031-34522030 - اصفهان

031-34522030 - ارتباط با مشتریان