رهبر معظم انقلاب اسلامی: “اقتدار و آبروی کشور در خودکفایی است.”

صاپا جریان نوآورانه صنعت

صنایع الکترواپتیک صاایران (صاپا)، به‌عنوان یک شرکت پیشرو در ایجاد صنایع هوشمند و نوآور توانسته ماموریت خود را مبتنی بر ایجاد راهبرد توسعه ملی بر پایه علم، دانش و صنعت هوشمند به خوبی به ثمر برساند و تولیدات متنوعی را در حوزه‌های مختلف چون اجرای پروژه‌های EPC، تولید تجهیزات پزشکی، محصولات اپترونیک، اپتومکانیک، سامانه‌های کمک بازرسی و حفاظت الکترونیک، عینک، شیشه‌های هواپیما و قطار و … را به بازار عرضه نماید.

برخورداری از تیم متخصص، پیگیر و مصمم، پشتیبانی بی‌دریغ مدیریت ارشد، اجرای بدون تنازل اصول و قواعد حرفه‌ای مدیریت دانش در قالب مشاوره‌های منسجم، تحول فرهنگی بنیادین و مستمر و استفاده از زیر ساخت‌های نرم‌افزاری قدرتمند، صاپا را به‌عنوان نمونه‌ای بی‌نظیر و پویا از استقرار مدیریت دانش در سطح کشور و منطقه‌ای تبدیل نموده است. تبلور این تلاش‌ها، در رضایتمندی مشتریان و دریافت لوح‌های تقدیر و گواهینامه‌های بین‌المللی نمایان گردیده است.

برای برداشتن گام‌هایی که سربلندی، بالندگی، ثبات و امنیت را برای حال و استقلال، قدرت و توانگری را برای آینده ایران به ارمغان خواهد داشت، پا در میدان نهاده‌ایم.

ارزش‌ها و باورهای صاپا

ما ماموریت خود را از دورن سازمان آغاز نموده‌ایم تا بتوانیم در انجام رسالت خود نسبت به جامعه و کشورمان ایران کوشا باشیم.

ایجاد یک فرهنگ متکی به عزت‌نفس، آرمان‌گرا و ثابت قدم در دستیابی به اهداف از محورهای اصلی درون‌سازمانی صاپا است. تمام تلاش با در ایجاد این فرهنگ، پرورش سازمانی است که در آن کارمندان از حضور خود در سازمان خرسند هستند به خاطر این حضور بر خود می‌بالند. حس افتخار و مباهات برای برداشتن گام‌هایی که سربلندی، بالندگی، ثبات و امنیت را برای حال و استقلال، قدرت و توانگری را برای نسل‌های آینده به ارمغان خواهد داشت.

ماموریت و چشم‌انداز صاپا

صاپا در کنار توجه به رشد و توسعه خود، به دنبال یافتن راهی برای دستیابی به رفاه مشترک با همه مشتریان خود در آینده است. احترام به ارزش “با هم برای یک آینده بهتر” محرکی برای تمام تلاش‌های ما در مسیر اقتدار ایران فرداست.

اقتداری که با تکیه بر قدرت و توان نیروی جوان ایرانی بالغ می شود و در آینده‌ای نه چندان دور، ایران را از بندهای وابستگی رها می‌سازد و قابلیت‌ها و شایستگی‌های کشورمان را به رخ جهانیان می‌کشاند.

امید است تلاش‌های این مجموعه مسیر صنعت ملی را روشن و حرکت به سوی پیشرفت، نوآوری و خودکفایی ایران و ایرانی را هموار سازد.

  1. تحول نوآورانه و تولید هوشمندانه

ایجاد نگرش جدید در صنعت ملی و ارتقاء سطح فناوری در فرایند‌های تولید و تامین تجهیزان صنعتی

  1. تحقق باور “ما می‌توانیم”

تکیه بر دانش بومی و توان سرمایه‌های ملی برای بالندگی هر‌چه بیشتر ایران و رهایی از بندهای وابستگی

  1. حرکت به‌سوی جهانی شدن

بسترسازی برای فناوری‌های صنعت‌ساز و تمرکز بر ارائه محصولات متمایز با برترین تکنولوژی‌های جهانی

سخنی از مدیران صاپا